1 вересня на Путильщині

Автор: autor  |  01 Вер 2017 | розділ: Новини
Селятинська ЗОШ -інтернат 3b

 Ранок 1 вересня на Путильщині наповнився мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці розквітли від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх квітів. Це наш край, наша держава зустрічають День Знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

Першовересень радо вітав юних вихованців у стінах оновлених навчальних закладів.

 На урочистих лінійках  хвилиною мовчання вшанували  пам’ять Героїв Небесної сотні, воїнів загиблих у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави.

 У Дихтинецькій та Селятинській ЗОШ І-ІІІ ступенів поклали квіти до меморіальних дошок Олександра Чигрина та Олександра Зайця, випускників цих шкіл, які загинули в зоні АТО.

 Вишиванки, жовто-блакитні кольори, які прикрашали не лише святкові майданчики, а й одяг школярів, підняли настрій та громадянський дух кожного з присутніх.

В урочистостях взяли участь батьки, голови сільських та селищної рад, депутати районної та сільських рад, учасники АТО, свяшеннослужителі, громадськість. 

В Довгопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів побував Шкурідін Олександр Миколайович, заступник керівника апарату  голови Чернівецької обласної державної адміністрації. Олександр Миколайович вручив подяку  Чернівецької обласної державної адміністрації колективу Довгопільської школи за багаторічну сумлінну педагогічну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освіти і виховання молодого покоління та належну підготовку до нового 2017/2018 навчального року.     

 Голова районної державної адміністрації Савчук М.П. побував у Дихтинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.                                              

 У Селятинській ЗОШ І-ІІІ ступенів  депутат районної ради  Козян М.Д. подарував учням школи спортивні м’ячі, директор національного парку «Черемошський» Мельник В.І подарував для шкільної майстерні приладдя на суму п’ять тисяч грн. та голова ОТГ Полянчук В.К. –  першокласникам канцелярські товари та вручив грамоту від Селятинської ОТГ та ветеранів АТО вчителю трудового навчання Зайцю І.М.,який виконував свій обов’язок на Сході України. Також були вручені грамоти директору школи Штефурі О.П. та завгоспу Скидану І.М.

З напутніми словами, побажаннями миру та світлого майбутнього учні відправились на перший урок в 2017/2018 навчальному році.

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика