Автор: autor  |  23 Жов 2017 | розділ: Новини
P1190676

В неділю, 22 жовтня, на базі Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся  ХХІ турнір з волейболу пам’яті  колишнього педагога, спортсмена, інспектора відділу освіти, голови районної організації профспілки працівників освіти Дениса Костянтиновича Волошенюка, організаторами якого стали сім’я Волошенюків, сектор управління в сфері освіти райдержадміністрації,  районна організація ФСП «Колос», районна організація профспілки працівників освіти.

       Під час урочистого відкриття турніру всі присутні низько вклонилися всім хто щоденно демонструє мужність та героїзм, відвагу та бойове братерство з надією на мирне майбутнє для нашої України. Також хвилиною мовчання присутні вшанували Героїв небесної сотні, учасників антитерористичної операції, наших земляків Олександра Чигрина, Олександра Зайця, Дмитра Горбана, Сергія Потарайка та світлу пам’ять Дениса Костянтиновича Волошенюка.

Учасникам турніру та гостям продемонстрували мультимедійну презентацію, на якій зображено фотосвітлини  життєвого та професійного шляху Дениса Костянтиновича, який любив спорт та ще із студентських років з великим бажанням грав у баскетбол, волейбол, футбол. Мав гарні досягнення з легкої атлетики. Йому легко підкорялась планка висотою 1м 70-75 см зі стрибків у висоту. Привітний, щирий, доброзичливий Денис Костянтинович дуже любив спілкуватися з молоддю. Жодні спортивні змагання не відбувалися без його участі. Тож пам’ять про покійного вшанували покладанням квітів на його могилу.

 Святковий настрій створили учні Путильської гімназії, вихованці районного центру дитячої та юнацької творчості, неодноразові переможці районних та обласних вокальних конкурсів: Логош Ангеліна та Пентюк Анастасія.

Привітати учасників турніру та вболівати за команди прийшли дружина покійного Євдокія Гаврилівна, син Анатолій Денисович, внук Денис, голова Путильської районної ради Микола Михайлович Шевчук, керівник апарату районної державної адміністрації Марія Василівна Яків’юк, голова районної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Віктор Федорович Псарюк, голова районної організації профспілки працівників освіти Любов Іллівна Шевчук, друзі, знайомі, колеги покійного та любителі спорту. Всі гості та організатори свята дякували за підтримку даного турніру, який пропагує здоровий спосіб життя серед молоді, та бажали перемоги сильнішим.

Участь в турнірі взяли чотири команди: команда АСД м.Чернівці,  команда «Еліт» селища Путила, команда Путильського держлісгоспу «Едельвейс», команда с. Устіріки Верховинського району Івано-Франківської області. Можна з упевненістю сказати, що турнір набуває вже міжобласного значення.

В результаті наполегливої, завзятої, азартної гри між командами почесне І місце зайняла команда «Еліт» селища Путила. Команда-переможець нагороджена перехідним кубком, спільною грамотою сектора управління в сфері освіти, районної організації ФСП «Колос», районної організації профспілки працівників освіти та пам’ятними медалями.

 ІІ місце зайняла команда АСД м.Чернівці, ІІІ місце – команда Путильського держлісгоспу. Обидві команди також нагороджені спільними грамотами організаторів та пам’ятними медалями.

 

 Грамотами: «Кращий гравець» нагороджені Коваль Валентин та Пентюк Віталій (команди «Еліт» та «Едельвейс»).

Турнір обслуговували висококваліфіковані, справедливі  судді: Мартинчук Василь Іванович, суддя І категорії, Мицька Ілля Григорович, Нікітюк Анатолій Броніславович.

Організатори турніру дякують за сприяння в його проведенні Путильській районній державній адміністрації, районній раді, Шемберку Василю Власійовичу, директору Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  Петащук Ганні Іванівні, техпрацівнику Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Москаль Любові Юріївні, методисту районного методичного кабінету сектора управління в сфері освіти районної державної адміністрації, Фіцичу Роману Миколайовичу, директору Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та всім присутнім за небайдужість та щиру підримку.

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика