Серпнева конференція працівників освіти Путильського району 2012 року

Автор: autor  |  31 Сер 2012 | розділ: Новини, Події
p1020750a

29 серпня 2012 року відбулася серпнева конференція працівників освіти Путильського району. В першу половину дня вчителі  працювали в секціях за фахом. В другій половині дня відбулося пленарне засідання, у якому взяли участь голова Путильської райдержадміністрації В.Т. Сафроняк, голова Путиської районної ради Д. М. Ославський, начальник відділу освіти В.О. Гребенщиков, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації М.Й. Бауер, член громадської ради при Департаменті освіти і науки, молоді та спору О.А. Фіцич,  голова районної організації профспілки працівників освіти Л.І. Шевчук.

Про підсумки роботи освітньої галузі Путильщини за 2011/2012 навчальний рік та завдання на 2012/2013 навчальний рік доповів В.О. Гребенщиков, начальник відділу освіти райдержадміністрації.

В.Т. Сафроняк, голова райдержадміністрації, зосередив увагу учасників конференції на роботі органів державної виконавчої влади щодо забезпечення функціонування і розвитку освіти району.  З привітанням та словами вдячності за роботу педагогам виступив Д.М. Ославський, голова Путильської районної ради. Перспективи  розвитку освіти області та району висвітлив у своєму виступі М.Й. Бауер, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації.

Проблеми дошкілля району окреслила А.О.Євдощак, завідувач Дихтинецьким ДНЗ. Про впровадження  державного стандарту початкової школи в перших класах ознайомила С.Д. Мельничук, вчитель початкових класів Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Про здобутки позашкілля акцентувала увагу  у своєму виступі Н.П. Хромей, директор Путильського РЦДЮТ. Про реалії та перспективи використання ІКТ у системі освіти району говорила В.С. Пасарюк, заступник директора з навчальної роботи Розтоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На урочистому зібранні було прийнято в освітянську родину дев’ять молодих спеціалістів.

Пленарне засідання завершилось нагородженням педагогічних працівників:

грамотами головного управління освіти і науки облдержадміністрації – 15;

грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації – 14;

дипломами І-ІІІ ступенів Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації – 7;

спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради – 4;

грамотами відділу освіти – 19;

присвоєно педагогічне звання «старший вчитель» – 10;

присвоєно педагогічне звання «старший вихователь» – 2;

присвоєно педагогічне звання «вчитель-методист» – 2.

 

Присутніх в залі вітали гуртківці Путильського ЦДЮТ: студія «Первоцвіт», Неля Генцар, Ангеліна Логош, Інна Мацьопа.

Учасниками конференції ухвалено рекомендації  серпневої конференції працівників освіти Путильського району.

 

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика