Проведено районне свято для обдарованих дітей «Крок за кроком»

Автор: autor  |  25 Тра 2017 | розділ: Новини
P1180834

24 травня 2017 року в будинку культури села Сергії проведено районне свято для обдарованих дітей «Крок за кроком», яке  щорічно організовує відділ освіти, молоді та спорту, районна організація профспілки працівників освіти і науки та районний  методичний кабінет.

На святі вшанували кращих учнів району за особливі досягнення в навчанні, спорті, а також їх наставників та тренерів.

Щирі слова привітання юним обдаруванням адресували Шевчук Микола Михайлович, голова Путильської районної ради, Яків’юк Марія Василівна, керівник апарату Путильської райдержадміністрації, Фрей Дмитро Іванович, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Горбан Світлана Василівна, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Любов Іллівна Шевчук, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки, завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

 Гості та організатори свята нагородили переможців ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та  ІІ, ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук, призерів ІІІ етапу Міжнародного конкурсу з українознавства,  переможців ІІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, переможців спортивних змагань.

Щирі оплески та слова вдячності були адресовані педагогам-наставникам юних обдарувань. Педагогів, які підготували переможців, нагородили спільними грамотами відділу освіти, молоді та спорту і районної організації профспілки працівників освіти за значний особистий внесок у розвиток освіти району, високий професіоналізм, вагомі результати в роботі з обдарованими дітьми та грошовими винагородами з фонду райкому профспілки.

Святковий настрій допомогли створити переможці та призери обласних і Всеукраїнських фестивалів-конкурсів, вихованці Путильського районного центру дитячої та юнацької творчості, учні ЗНЗ району.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до організації та проведення свята.

 

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика