Проведено районний семінар-практикум учителів предметів художньо-естетичного циклу

Автор: autor  |  19 Жов 2017 | розділ: Новини
DSCN9732b

           18 жовтня 2017 року на базі Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено районний семінар-практикум учителів предметів художньо-естетичного циклу (музичне мистецтво, образотворче мистецтво, інтегрований курс «Мистецтво» та художня культура) з проблеми «Оновлення освіти в контексті реалізації концепції Нової української школи в мистецькій освітній галузі».

   Перед учасниками семінару-практикуму виступила методист РМК сектора управління в сфері освіти Москаль Л.Ю. з питанням «Формування методичної компетентності учителів художньо-естетичного циклу».

   Про викладання предметів художньо-естетичного циклу в закладі розповів директор Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шемберко В.В.

   Учителі переглянули візитку школи (підготувала Тимуш Г.Я., заступник директора з виховної роботи),  відвідали відкриті уроки з музичного мистецтва,  в 7 класі (вчитель Поляк С.Д.) та образотворчого мистецтва в 6 класі (учитель Клим Р.В.). Розглянули питання реалізації краєзнавчо-пошукових проектів «Майстри мистецтв Путильщини» під керівництвом Холеван Л.М., керівника районного методичного об’єднання вчителів образотворчого мистецтва, вчителя образотворчого мистецтва, мистецтва, художньої культури Підзахаричівського НВК «Перлина Гуцульщини» та  «Музеї Путильщини» під керівництвом Клим Р.В., керівника районного методичного об’єднання вчителів художньої культури, вчителя образотворчого мистецтва, мистецтва, художньої культури Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

    У творчій майстерні Амаркулес Н.І., керівник районного методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва, вчитель музичного мистецтва Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Поляк С.Д., вчитель музичного мистецтва Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів презентували роботу новоствореного ансамблю народних інструментів в Путильській школі.

    В рамках проведення виїзних методичних студій Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області було організовано навчання з вчителями предметів художньо-естетичного циклу з проблеми «Оновлення освіти в контексті реалізації концепції Нової української школи в мистецькій освітній галузі».

   Засідання проведено методистом науково-методичного центру виховної роботи та позашкільної освіти ІППОЧО О.В. Венгринюк. У ході роботи зверталася увага саме на модернізацію шкільної мистецької освіти, пов’язаної із упровадженням компетентнісного підходу та організації викладання інтегрованого курсу «Мистецтво» у 8-9-х класах в загальноосвітніх навчальних закладах. Для учасників методичної студії було організовано практичне заняття з теми «Стилі мистецтва».

На завершення було проведено круглий стіл з проблеми  «Традиційні, інноваційні та проектні технологій на уроках предметів художньо-естетичного циклу».

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика