У закладах освіти району проведено свято «День знань»

Автор: autor  |  02 Вер 2013 | розділ: Новини
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

01 вересня 2013 року у закладах освіти району проведено свято «День знань».

В урочистостях взяли участь представники районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти, молоді та спорту.

Голова районної державної адміністрації Сафроняк В.Т. побував в Путильській гімназії;

голова районної ради Ославський Д.М.  – в Підзахаричівському НВК «Перлина Гуцульщини»;

перший заступник голови районної державної адміністрації Платановський М.П. – в Киселицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів;

заступник голови районної ради А.П. Дутчак – в Дихтинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів;

заступник голови Путильської районної державної адміністрації Петрик М.В. та селищний голова Повідаш І.П. – в Путильській ЗОШ І-ІІІ ступенів;

керівник апарату райдержадміністрації Яків’юк М.В. – в Довгопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів;

начальник відділу освіти, молоді та спорту  Гребенщиков В.О. – в Яблуницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів;

завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту, голова райкому профспілки працівників освіти Шевчук Л.І. – в Мариничвському НВК «Родина».

 

Рибчук Олександр Архипович, помічник народного депутата України Матіос Марії Василівни, який був присутній на святі в Розтоківській ЗОШ І-ІІІ ступенів подарував школі персональний комп’ютер.

Трьом учням з Путильської, Довгопільської  ЗОШ І-ІІІ ступенів та Путильської гімназії від Президії Путильської районної Ради Організації ветеранів України було вручено Почесні Грамоти за активну участь у волонтерській роботі та матеріальне заохочення (по 75 грн.).

У Підзахаричівському НВК «Перлина Гуцульщини» голова районної ради Ославський Д.М вручив палас розміром 4х5 для різновікової дошкільної групи ДНЗ с.Міжброди.

В Усть-Путильській ЗОШ І-ІІ ступенів депутат районної ради Фрей Петро Прокопович вручив учням спортінвентар (6 м’ячів  та 20 скакалок ).

У Конятинській ЗОШ І-ІІІ ступенів випускник школи, житель села Федорчук В.С. вручив футбольний м’яч (вартість 200 грн)

У Путильській ЗОШ І-ІІІ ступенів заступник голови Путильської районної державної адміністрації Петрик М.В. вручив спільні грамоти Путильської РДА, Путильської районної ради і грошові винагороди за багаторічну, сумлінну працю та з нагоди Дня знань  4 працівникам школи (педагогам та обслуговуючому персоналу).

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика