В закладах освіти Путильського району перебувала делегація освітян Кіцманського району

Автор: autor  |  18 Чер 2013 | розділ: Новини
P1050441a

17 червня 2013 року в закладах освіти Путильського району перебувала делегація освітян Кіцманського району. Зустріч педагогів Кіцманщини і Путильщини проходила в рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа».

Під час зустрічі гості мали можливість ознайомитись з готовністю до нового навчального року у Дихтинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, Путильській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Путильській гімназії. Педагоги цих  закладів поділились своїми надбаннями, здобутками, досягненнями, думками щодо впровадження нових Державних стандартів.

Роботу відділу освіти, молоді та спорту презентував Володимир Олександрович Гребенщиков, начальник відділу освіти, молоді та спорту Путилсьької райдержадміністрації, та голова  районної організації працівників освіти   Любов Іллівна Шевчук,  які ознайомили присутніх з напрямками роботи освітньої галузі Путильщини.

Особлива увага під час зустрічі приділялась питанням: впровадження у 2-х та 5-х класах інформаційно-комунікаційних технологій; створення сприятливих умов для вивчення учнями  5-х класів другої іноземної мови; ознайомлення з особливостями змісту та методикою викладання предметів за новими програмами; використання здоров’язбережувальних технологій у навчально-виховному процесі.

В роботі круглого столу з проблеми «Стан готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження Державного стандарту початкової, базової та повної загальної освіти» взяв участь Василь Танасійович Сафроняк, голова Путильської районної державної адміністрації.

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика