Відбулось засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

Автор: autor  |  30 Гру 2016 | розділ: Новини
P1170679

29 грудня 2016 року на базі районного методичного кабінету  відбулось засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації. З вітальним словом в переддень наступаючого Нового 2017 року та з найкращими побажаннями виступили перед присутніми освітянами Горбан С.В., в. о. начальника відділу освіти, молоді та спорту, Ямницький М.І., перший заступник голови районної державної адміністрації.

В роботі взяли участь Шевчук Л.І., завідувач районним методичним кабінетом, члени колегії, керівники закладів освіти району, голови профспілкових комітетів загальноосвітніх навчальних закладів, працівники відділу освіти, молоді та спорту.

Завітав на засідання колегії Рибак І.П., депутат Верховної Ради України, з вітанням, з найкращими побажаннями, з подякою керівникам установ освіти за співпрацю та  з подарунком – грамотою Верховної Ради України урочисто нагороджено Шевчук Любов Іллівну, завідувача РМК відділу освіти, молоді та спорту.

Ямницький М.І., перший заступник голови районної державної адміністрації, вручив посвідчення «Кандидата в майстри спорту України» учениці 7 класу Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пентюк Олені.

 

На засіданні розглянуто 4 питання:

  1. Про підсумки проведення державної атестації Підзахаричівського НВК «Перлина Гуцульщини» (доповідачі – Крилата Л.Б., Ткач О.Г., методисти РМК відділу освіти, молоді та спорту);
  2. Про стан виконання відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Законів України «Про звернення громадян» та «Про доступ до публічної інформації» у 2016 році (доповідач – Горбан С.В., в. о. начальника відділу освіти, молоді та спорту);
  3. Про хід виконання Колективного договору між відділом освіти, молоді та спорту та райкомом профспілки працівників освіти за 2016 рік (доповідач – Шевчук Л.І., завідувач РМК відділу освіти, молоді та спорту);
  4. Про виконання Плану заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді у навчальних закладах району на 2015-2020 роки (доповідач – Москаль Л.Ю., методист РМК відділу освіти, молоді та спорту).

 

Заслухавши та обговоривши довідки виступаючих, прийнято відповідні рішення. Після завершення колегії відбулась нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів району.

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика