20-річчя гімназії

Автор: autor  |  11 Лют 2017 | розділ: Події
P1170859

02 лютого 2017 року Путильська гімназія Путильської районної ради зустрічала багато почесних гостей: адже в гімназії свято – 20-річчя з дня заснування.

До цієї знаменної дати навчальний заклад йшов дорогою наполегливої праці творчих, талановитих вчителів та учнів. Це був нелегкий шлях утвердження своїх принципів, пошуків, звершень, зростання та примноження здобутків.

Наразі Путильська гімназія – це навчальний заклад, знаний не тільки на Путильщині, але й по всій Буковині та далеко за її межами.

Урочисті звуки трембіти сповістили про початок свята.

Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні, воїнів, які загинули на сході України під час проведення АТО, в тому числі і наших земляків та випускників гімназії, яких вже немає серед живих.

До гостей, учнів, працівників гімназії звернулася Світлана Михайлівна Дячук, директор гімназії, яка розповіла про здобутки, звичаї та традиції закладу. Також подякувала за велику пророблену роботу Михайлу Петровичу Платановському та Євдокії Гаврилівні Волошенюк, своїм попередникам, колишнім директорам гімназії. Завдяки зусиллям Євдокії Гаврилівни, яка очолювала колектив протягом 19 років, в гімназії було сформовано творчу команду однодумців та створені належні умови для праці, навчання та виховання всіх учасників навчально-виховного процесу.

 

Микола Петрович Савчук, голова Путильської районної державної адміністрації, подякував всім працівникам гімназії за творчу працю, досягнення учнів, вчителів, адміністрації. Відзначив високий рівень знань учнів та вручив почесні грамоти обласної державної адміністрації Ганні Ярославівні Колежук, заступнику директора з науково-методичної роботи, Марії Василівні Лучек, вчителю англійської мови, голові профспілкового комітету гімназії, та спільні грамоти районної державної адміністрації та районної ради Оксані Євгеніївні Танасс, вчителю німецької мови, Галині Василівні Велічко, вчителю української мови та літератури.

Учасників святкового дійства також привітав Микола Михайлович Шевчук, голова Путильської районної ради, та вручив спільні грамоти районної державної адміністрації та районної ради Оксані Василівні Александрюк, вчителю фізичної культури, та Людмилі Вікторівні Яків’юк, вчителю фізики.

Любов Іллівна Шевчук, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту, голова районної організації профспілки працівників освіти,зачитала вітання від Оксани Михайлівни Палійчук, директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, в якому, зокрема, сказано, що Путильська гімназія має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи для розвитку у майбутньому. Любов Іллівна вручила спільні грамоти відділу освіти, молоді та спорту та райкому профспілки працівників освіти Світлані Олексіївні Попюк, вчителю української мови та літератури, Марії Василівні Попюк, вчителю української мови та літератури, Ірині Богданівні Карапці, практичному психологу, Дмитру Івановичу Чечулу, водію, Марині Степанівні Кравченко, вчителю біології.

Про перші кроки створення гімназії, про труднощі, які виникали в процесі роботи, про підтримку батьків, громадськості, лісових господарств, які є на території району, поділилась спогадами колишній начальник відділу освіти Орися Андріївна Фіцич.

Привітав присутніх зі святом та подякував за якісну співпрацю з адміністрацією, класними керівниками та вчителями Василь ВасильовичСлижук, голова батьківського комітету гімназії.

Від випускників гімназії виступила Настя Синиця, студентка Інституту Міжнародних відносин Київського національного університету  ім.Т.Шевченка. Вона наголосила, що випускники своїми успіхами довели, що знання, отримані в гімназії, стали міцним фундаментом у дорослому житті.

Святковий настрій присутнім додали художні номери у виконанні учнів гімназії, переможців обласних, Всеукраїнських, Міжнароднихконкурсів та гості свята – оркестр народних інструментів «Карпатська тайстра» та ансамбль дримба рів «Перлинки-намистинки» Путильського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Ведучими свята були Лариса Василівна Євдощук, заступник директора з виховної роботи, Наталія Чорнеюк та Олег Шиманський, учні 6(10) класу.

Тож хай в гімназії вирують будні свята,

І перший дзвоник і прощальний бал,

Збуваються хай мрії тут крилаті,

І оплесками повниться хай зал.

Хай будуть і стрічання, і прощання.

У світлу мить, щасливої доби

Для успіхів, для мрій і навчання

Гімназії! Ще сотні літ живи.

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика