Нарада керівників закладів освіти та начальників пришкільних таборів з питань підготовки та організації оздоровлення дітей влітку 2012

Автор: autor  |  21 Тра 2012 | розділ: Події
p1020182a1

17 травня 2012 року, на базі районного методичного кабінету відбулася нарада керівників закладів освіти та начальників пришкільних таборів з питань підготовки та організації оздоровлення дітей влітку 2012 року. В роботі наради взяв участь начальник Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Бауер Михайло Йозефович. В своєму виступі Михайло Йозефович розповів присутнім про перспективи розвитку освіти області. Особливу увагу звернув на кардинальне реформування дошкільної освіти, на внесення змін до Положень «Про проведення учнівських олімпіад з базових дисциплін», «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», охорону здоров’я і безпеку життєдіяльності учнів та дітей дошкільного віку під час навчально-виховного процесу та літнього оздоровлення.

Присутні мали можливість отримати відповіді на запитання, які їх хвилюють.

Участь в нараді взяли також начальник відділу освіти Гребенщиков Володимир Олександрович, голова організації профспілки працівників освіти району Шевчук Любов Іллівна.

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика