Серпнева конференція педагогічних працівників

Автор: autor  |  30 Сер 2017 | розділ: Події
P1190085

Традиційно кожен навчальний рік починається серпневими конференціями, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів.

Так, сьогодні, 30 серпня, в районі відбулася серпнева конференція педагогічних працівників.

У роботі конференції взяли участь: М.Савчук, голова районної державної адміністрації, М. Шевчук, голова районної ради, сільські голови, голови ОТГ.

С.Горбан, в.о. сектора управління у сфері освіти, сердечно подякувала колегам за натхнену працю у минулому навчальному році, за якісну підготовку закладів освіти до нового навчального року і окреслила нові горизонти розвитку освіти району. В ході доповіді вона поділилася здобутками дошкільної, середньої та позашкільної освіти.

М. Савчук, голова районної державної адміністрації, привітав присутніх з новим навчальним роком, наголосив, що влада намагається і буде створювати комфортні умови для роботи вчителя, а учитель повинен створювати всі умови для навчання і виховання учнів.

М. Шевчук, голова районної ради, звернув увагу присутніх на роль органів місцевого самоврядування  в умовах реформування освіти.

У співдоповідях виступаючі поділилися своїми здобутками, втіленням Державного стандарту в навчальний процес з першого класу, що дасть напрям розвитку школам з новими пріоритетами.

Кращих педагогів району нагороджено грамотами районної державної адміністрації, районної рада, сектору  управління в сфері освіти.        

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика