Урочисте свято з нагоди святкування 150-ої річниці з дня заснування Дихтинецької школи

Автор: autor  |  28 Вер 2012 | розділ: Події
P1020919a

28 вересня 2012 року на шкільному подвір’ї  Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулося урочисте свято з нагоди святкування 150-ої річниці з дня заснування школи.  На урочистостях були присутні високоповажні гості: Сафроняк В.Т. – голова Путильської районної державної адміністрації, Ославський Д.М.- голова Путильської районної ради, Бауер М.Й. – директор Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, Гребенщиков В.О. – начальник відділу освіти, Шевчук Л.І. – голова райкому профспілки працівників освіти, колишній директор школи Стеблюк Ю.М., вчителі-песіонери, директори шкіл району, випускники школи, односельці .

В.Т. Сафроняк зазначив, що це загальноосвітній навчальний заклад з власними підходами до створення сприятливих умов, що спрямовані на реалізацію індивідуальних творчих запитів школярів.

М.Й. Бауер сказав, що дихтинчани  по праву можуть пишатися славетними традиціями та історією свого навчального закладу, який заслуговує на гідне звання флагмана освіти України, яке було присвоєно Дихтинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів у 2012 році.

 В.О. Гребенщиков  підкреслив, що авторитет Дихтинецької школи  ґрунтується на колективній творчій та ініціативній праці педагогічного колективу, всіх співробітників, баченні перспектив розвитку, вмінні поставити цілі та забезпечити їх досягнення.

Серед запрошених гостей були також випускники школи, що є її гордістю. Вітальні телеграми надіслали випускники з усіх куточків України та зарубіжжя.

Для гостей свята був організований святковий концерт  за участі учнів шкіл району та Заслуженого артиста України Василя Данилюка.

З нагоди свята школа отримала пам’ятні подарунки.

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика