Відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти

Автор: autor  |  29 Вер 2017 | розділ: Події
P1190563

У четвер, 28 вересня, в Будинку культури с. Сергії відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти. Традиційне гарне осіннє свято, яке збирає всіх тих, хто виховує, вчить молоде покоління, відкриває йому нові горизонти, передає свої знання.

В урочистостях взяли участь Михайло Іванович Ямніцький, перший заступник голови районної державної адміністрації, Микола Михайлович Шевчук, голова районної ради, Світлана Василівна Горбан, в.о. завідувача сектором управління в сфері освіти районної державної адміністрації, Іван Васильович Скидан, консультант-помічник народного депутата України І.П.Рибака, представники трудових колективів, представники засобів масової інформації.

Особливо хвилюючою ця зустріч стала для тих, хто, відпрацювавши десятки років на педагогічній ниві, перебуває на заслуженому відпочинку – педагогів, чия життєва повість наповнена чудовими спогадами та цікавими історіями шкільного життя, тих, ким ми завжди гордимося і до яких ідемо за порадою, кого завжди раді бачити – ветеранів педагогічної праці.

До запрошених почесних гостей та всіх присутніх освітян звернулась зі словами привітання та вдячності в. о. начальника сектору управління в сфері освіти Світлана Василівна Горбан.

З вітальним словом виступили Ямніцький Михайло Іванович, перший заступник голови районної державної адміністрації, та Шевчук Микола Михайлович, голова районної ради, а також вручили районні педагогічні премії імені Юрія Федьковича та грамоти районної державної адміністрації та районної ради.

Всі заклади освіти були відзначені спільними подяками районної державної адміністрації та районної ради за підготовку закладів освіти до нового 2017/2018 навчального року.

Спільними грамотами сектора управління у сфері освіти районної державної адміністрації та райкому профспілки працівників освіти та грошовими винагородами з фонду райкому профспілки нагородили освітян Горбан Світлана Василівна, в. о. начальника сектору управління в сфері освіти, та Шевчук Любов Іллівна, завідувач РМК, голова райкому профспілки працівників освіти.

В концертній святковій програмі присутніх вітали учні закладів освіти району, вихованці дошкільних навчальних закладів.

На завершення прозвучала така близька і хвилююча пісня «Вчителько моя» у виконанні педагогів та учнів.

Так швидко і непомітно пролетів святковий час, який обов’язково залишиться в пам’яті кожного світлим приємним спогадом.

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика