У закладах освіти району проведено свято «День знань»

Автор: autor  |  01 Вер 2014 | розділ: Без категорії
Яблуницька ЗОШ І-ІІ ст

 1 вересня 2014 року  в усіх закладах освіти району проведено свято «День знань».

Першовересень радо зустрів юних вихованців у стінах оновлених навчальних закладів. Урочиста атмосфера додала віри у власні сили та посилила бажання вчитися. Жовто-блакитні кольори, які прикрашали не лише святкові майданчики, а й наряди школярів, підняли настрій та громадянський дух кожного з присутніх.

В урочистостях взяли участь представники районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти, молоді та спорту, батьки, свяшеннослужителі, громадскість.

Голова районної державної адміністрації Ямницький М.М. побував в Путильській ЗОШ І-ІІІ ступенів;

голова районної ради Дутчак А.П. – в Селятинській ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів;

начальник відділу освіти, молоді та спорту  Фрей Д.І. – Усть-Путильській ЗОШ І-ІІ ступенів;

завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту, голова райкому профспілки працівників освіти Шевчук Л.І. – в Яблуницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

В цьому році радість свята поєдналася із сумом за загиблими воїнами-земляками, які віддали своє життя за майбутнє України. Всі урочисті лінійки розпочались хвилиною мовчання з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні, воїнів та інших загиблих у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави.

Підтримали у закладах освіти району і акцію «Допоможи Українській армії», до якої долучились батьки, вчителі  та присутні. Зібрано 3896 грн.

386 першокласників переступили поріг навчальних закладів. З напутніми словами, побажаннями миру та світлого майбутнього учні відправились на перший урок в 2014/2015 навчальному році, який пройшов на тему «Україна – єдина країна».

 

 

 

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика